O nas

Uwielbiamy pomagać wprowadzać pomysły w życie.

Chcemy się rozwijać, każdego dnia, a naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości przedmiotów wykonanych ręcznie.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy platformę, która propaguje i sprzedaje nietuzinkowe przedmioty handmade i vintage. Dajemy możliwość rozwoju przedsiębiorcom tworząc dla nich kanał sprzedaży. Chcemy połączyć sprzedawców, którzy kochają to co robią z kupującymi. 

Nasza wizja!

Pragniemy rozpowszechnić rękodzieło w Polsce! Tak aby zwiększyć świadomość kupujących i przekonać ich do kupowania rzeczy wykonanych w duchu handmade! Zamierzamy stworzyć miejsce dla osób kreatywnych, które będą mogły sprzedawać swoje prace większej liczbie odbiorców, a ich popularność wzrośnie!

Historia naszej firmy

Pomysł pojawił się w 2020 roku w końcu nadszedł czas na realizacje! Uważamy, ze przedmioty handmade i vintage są wyjątkowe i chcemy przekazać tę wizje większej liczbie ludzi. Dołożymy wszelkich starań żeby wspierać przedsiębiorców aby rękodzieło było bardziej znane i doceniane w Polsce.

Współpracuj z NAMI!

Wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą pokazać swoje dzieła szerszej publiczności zachęcamy do WSPÓŁPRACY. Zależy nam aby pokazać Twoje rękodzieło. Jeśli sam tworzysz lub masz doskonałe pomysły i je realizujesz zapraszamy tendsy jest właśnie dla Ciebie!